Specjalistka | Specjalista ds. dotacji i funduszy unijnych (TDJ S.A.) Katowice | Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • samodzielne prowadzenie projektów z zakresu opracowywania strategii wykorzystania źródeł wsparcia, definiowania projektów rozwojowych w spółkach Grupy TDJ
  • bieżący monitoring dostępnych dotacji i dofinansowań krajowych i unijnych
  • inspirowanie i informowanie o możliwym wykorzystaniu źródeł wsparcia w ramach Grupy TDJ
  • monitoring progresu w pozyskiwaniu dotacji i funduszy unijnych w Grupie TDJ
  • rozwiązywanie problemów na etapie realizacji projektów
  • współpraca z doradcami zewnętrznymi oraz z instytucjami publicznymi
Od Ciebie oczekujemy:
  • 5 lata doświadczenia w pozyskiwaniu dotacji i funduszy unijnych w obszarze B+R, innowacji, inwestycji
  • znajomość zasad pomocy publicznej i analizy finansowej
  • wiedza w zakresie programów dotacyjnych krajowych i unijnych
  • mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu ulg podatkowych
  • chęć rozwoju zawodowego w obszarze ulg i dotacji
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • zaangażowanie, nastawienie na realizację celu
  • bardzo dobra znajomość MS Office 365, w szczególności Excel
  • wysokie kompetencje w prezentacji danych (kontent i grafika)
  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów, rachunkowości, zarządzania, inżynierii lub prawa
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego w mowie i w piśmie
To oferujemy:
  • Pracę w Grupie TDJ jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania

  • Bliską współpracę z doświadczonymi Zarządami w Grupie TDJ

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w atrakcyjnej lokalizacji w centrum biznesowym .KTW / w Centrum Warszawy (pracujemy w trybie hybrydowym)

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Firmowy pakiet kafeteryjny w ramach którego dostępne jest ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna i karta Multisport

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w realizacji interesujących projektów oraz stałego podnoszenia swoich kompetencji

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ