Specjalistka/Specjalista ds. marketingu (TDJ S.A.) Katowice
Główne zadania:
  • wsparcie w realizacji działań marketingowych oraz aktywne uczestnictwo w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowych dla spółek portfelowych TDJ
  • wsparcie spółek portfelowych przy tworzeniu strategii marketingowych i planów komunikacyjnych
  • wdrażanie działań marketingowych bezpośrednio w spółkach, szukanie adekwatnych taktyk i narzędzi do działań marketingowych B2B
  • współpraca przy prowadzeniu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych i Google Ads, z uwzględnieniem specyfiki branż spółek portfelowych, m.in. automatyzacji, energii odnawialnej, technologii i przemysłu ciężkiego
  • analiza danych i optymalizacja działań marketingowych, w tym wykorzystanie narzędzi automatyzacji marketingowej do efektywnego docierania do klientów B2B
  • tworzenie i zarządzanie treścią na stronach internetowych i w mediach społecznościowych, z uwzględnieniem potrzeb i celów spółek portfelowych
  • monitorowanie trendów rynkowych i nowych technologii w e-marketingu, w szczególności tych związanych z branżami naszych spółek portfelowych
Od kandydata/kandydatki oczekujemy:
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku, preferowana praca w agencji marketingowej lub działach marketingu B2B, mile widziane doświadczenie w branżach związanych z przemysłem lub technologią
  • znajomość narzędzi związanych z automatyzacją procesów marketingowych oraz doświadczenia w ich efektywnym wykorzystaniu w strategiach marketingowych
  • umiejętność samodzielnego zarządzania projektami, poparte konkretnymi realizacjami, w tym wdrażaniem działań marketingowych
  • doświadczenie w marketingu B2B
  • łatwość w nawiązywaniu relacji oraz umiejętność dostosowania komunikacji i działań marketingowych do specyfiki branżowej
  • bardzo dobra znajomość angielskiego (poziom B2/C1), umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku biznesowym

Jeśli jesteś osobą, która chce mieć realny wpływ na rozwój marketingu w nowoczesnych branżach i posiadasz doświadczenie, które pozwoli Ci skutecznie wspierać nasze spółki portfelowe w ich działaniach marketingowych, czekamy na Ciebie!

Co oferujemy:
  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania

  • Przyjazną atmosferę w zespole i pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum biznesowym .KTW

  • Pracujemy w systemie hybrydowym (2 dni home office/3 dni biuro)

  • Atrakcyjny system premiowy, oparty o realizację celów

  • Ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę Multisport, w ramach firmowego pakietu kafeteryjnego

  • Możliwości uczenia się i zdobywania cennych doświadczeń we współpracy z doświadczonymi ekspertami z obszaru komunikacji i marketingu

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijających się branżach z dużym potencjałem wzrostu.

  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych projektów marketingowych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w obszarze marketingu B2B

  • Możliwości zdobywania cennych doświadczeń we współpracy z doświadczonymi ekspertami z obszaru komunikacji i marketingu

  • Naukę języka angielskiego w firmie oraz możliwość podnoszenia swoich kompetencji w ramach szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ