Młodsza analityczka | Młodszy analityk Warszawa
Twój zakres obowiązków:

Dział Finance Excellence odgrywa kluczową rolę we wsparciu Dyrektorów Finansowych w Grupie TDJ i ich zespołów, implementując inicjatywy związane z filarami strategii Finance Excellence tj.: SILNY ZESPÓŁ, STANDARDY PROCESÓW FINANSOWYCH, PARTNERSTWO BIZNESOWE, DIGITALIZACJA oraz DATA & ANALYTICS.  W TDJ stawiamy na ciągły rozwój i realizację celów strategicznych, a Twoje zaangażowanie przyczyni się do ich osiągnięcia.

Twój zakres obowiązków będzie następujący:

  • Prowadzenie analiz finansowych, biznesowych oraz rynkowych dot. obszaru finansów oraz branż w jakich działają spółki Grupy TDJ,
  • Prowadzenie benchmarkingu,
  • Opracowywanie notatek, raportów, prezentacji oraz zestawień,
  • Wsparcie w projektowaniu standardów i najlepszych praktyk w obszarze finansów, obejmujące Controlling, Treasury, Accounting & Tax,
  • Udział w projektach Finance Excellence w Grupie TDJ.
Od Ciebie oczekujemy:
  • minimum rok doświadczenia jako asystent lub młodszy analityk w BIG4 lub dziale finansowym
  • bardzo dobra znajomość MS Office 365, w szczególności Excel
  • wysokie kompetencje w prezentacji danych (kontent i grafika)
  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów, rachunkowości, zarządzania, ekonomii, matematyki lub informatyki
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego w mowie i w piśmie
To oferujemy:
  • Pracę w Grupie TDJ jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania

  • Bliską współpracę z doświadczonymi członkami Finance Excellence

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy lub centrum Katowic (pracujemy w trybie hybrydowym)

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w realizacji interesujących projektów oraz stałego podnoszenia swoich kompetencji

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ

  • Firmowy pakiet kafeteryjny w ramach którego dostępne jest ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna i karta Multisport