Managerka | Manager projektów inwestycyjnych (Fundacja Campus Bemke) Wadowice
Twój zakres obowiązków:
  • kierowanie całością działań związanych z inwestycją od momentu rozpoczęcia analiz do przekazania ukończonej inwestycji do zarządcy budynku
  • uzyskiwanie niezbędnych decyzji administracyjnych
  • nadzór nad procesem przygotowania i realizacji inwestycji budownictwa kubaturowego
  • udział w przygotowywaniu i monitoring budżetu inwestycji
  • reprezentowanie firmy przed jednostkami administracji, gestorami mediów i innymi podmiotami zewnętrznymi
  • koordynacja procesu projektowego oraz uzyskiwania decyzji administracyjnych
  • bieżący kontakt z wykonawcami, w tym: przygotowanie przetargów, udział w negocjacjach z oferentami,
  • bieżąca kontrola stanu zaawansowanie i raportowanie postępu realizacji projektu (harmonogram, jakość, budżet)
  • koordynacja budowy ze strony Inwestora aż do zakończenia i przekazania do użytkowania inwestycji
  • kontrola kosztów, weryfikacja roszczeń, wprowadzanie optymalizacji
Od Ciebie oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego architektonicznego lub budowlanego
  • doświadczenia w prowadzeniu projektów inwestycyjnych po stronie Inwestora mile widziane
  • umiejętności koordynowania wieloma procesami inwestycyjnymi jednocześnie
  • umiejętności oceny zaawansowania procesu realizacji w oparciu o założony budżet i harmonogram Umiejętność strategicznego myślenia
  • znajomości przepisów prawnych i procedur administracyjnych
  • bardzo dobrej znajomości programu AutoCad i pakietu MS Office, mile widziana znajomość MS Project
  • znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację
To oferujemy:
  • Udział w prestiżowym projekcie Campus Bemke w Wadowicach

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ