Managerka | Manager ds. pozyskiwania nieruchomości Wadowice
Twój zakres obowiązków:
  • analiza rynku nieruchomości na wybranym terenie,
  • aktywne poszukiwanie nieruchomości do nabycia, selekcja gruntów, analiza planistyczna i infrastrukturalna nieruchomości, weryfikacja lokalizacji nieruchomości w terenie,
  • przygotowanie rekomendacji wyszukanych gruntów,
  • prowadzenie negocjacji z właścicielami terenów,
  • pozyskiwanie i zarządzanie zakupionymi nieruchomościami gruntowymi,
  • podtrzymywanie i tworzenie relacji biznesowych z pośrednikami i potencjalnymi sprzedającymi grunt,
  • współpraca z innymi działami, w tym działem projektowym oraz prawnym,
  • współpraca z jednostkami administracji samorządowej i rządowej w zakresie pozyskania dokumentów niezbędnych do realizacji inwestycji.
Od Ciebie oczekujemy:
  • 5- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie sprzedażowe, związane z utrzymywaniem relacji z klientami,
  • dyspozycyjność min. 20h w tygodniu,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność i zdolności organizacji pracy własnej,
  • gotowość do pracy w terenie.
To oferujemy:
  • Możliwość zatrudnienia w formie umowy o pracę, B2B lub umowy zlecenie

  • Samodzielne stanowisko pozwalające m. in. na organizację pracy własnej oraz mające bezpośredni wpływ na rozwój firmy

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w realizacji interesujących projektów

  • Wsparcie doświadczonego zespołu inwestycyjnego w zakresie realizowanych zleceń

  • Elastyczny czas pracy i przyjazną atmosferę