Manager ds. edukacji Klecza Dolna (Campus Bemke)
Główne zadania:

Poszukujemy Managera ds. Edukacji, odpowiedzialnego za przygotowanie i realizację strategii dla szkoły ponadpodstawowej w projekcie Campus Bemke oraz gotowej do zarządzania daną placówką. Szukamy osoby, która jest pasjonatem edukacji, gotową na udział w twórczych projektach. Zapraszamy do wspólnego tworzenia miejsca zapewniającego rozwój dzieciom i młodzieży.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie strategii rozwoju szkoły ponadpodstawowej oraz jej realizacja we współpracy z Zarządem w nowopowstającym projekcie edukacyjnym Campus Bemke
  • opracowanie programu kształcenia w podległej placówce
  • monitorowanie i analizowanie rynku edukacyjnego oraz proponowanie możliwości rozwoju w tym obszarze
  • zarządzanie powstałą placówką oraz rozwój oferty edukacyjnej
  • przygotowanie narzędzi wspierających działania placówki
  • zarządzanie budżetem projektu
  • reprezentowanie placówki na zewnątrz oraz tworzenie pozytywnego wizerunku
Od kandydata/kandydatki oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i projektami
  • znajomość rynku edukacyjnego w Polsce
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji,
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność strategicznego myślenia,
  • znajomość języka obcego na poziomie minimum C1
  • mile widziana znajomość nurtu pedagogiki personalistycznej i/lub doświadczenie w pracy w placówce
  • mile widziane doświadczenie w szkołach zagranicznych
Co oferujemy:
  • udział w tworzeniu wyjątkowego miejsca, które będzie przez kolejne lata służyło edukacji i rozwojowi dzieci i młodzieży

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym systemem premiowym i kafeterię benefitów

  • pracę w ambitnym i kreatywnym zespole oraz przyjaznej atmosferze

  • możliwość rozwoju w tym m.in. realizacji wizyt studyjnych w kraju i zagranicą

  • wsparcie merytoryczne i organizacyjne ze strony zarządu fundacji