Kierowniczka | Kierownik robót budowlanych Katowice | Zabrze
Twój zakres obowiązków:
  • Zapewnianie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i przepisów branżowych na budowie
  • Nadzór nad dokumentacją projektową, wykonawczą i powykonawczą
  • Aktualizacja rozwiązań projektowych pod względem poprawności oraz możliwości optymalizacji
  • Koordynowanie zamówień materiałów budowlanych
  • Organizacja oraz nadzór pracy podległych podwykonawców i pracowników, zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Nadzór nad terminowością oraz jakością wykonywanych robót budowlanych
  • Monitorowanie postępu prac i dostosowywanie planów w razie potrzeby wsparcie kierownika projektu i kierownika budowy
  • Sporządzanie dokumentacji, raportów i protokołów wynikających z postępu przeprowadzonych prac
Od Ciebie oczekujemy:
  • Minimum 2-letniego doświadczenia na tym stanowisku w nadzorowaniu inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych
  • Wykształcenia wyższego na kierunku budownictwo
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno – budowlanej, bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi oraz (warunek konieczny)
  • Praktycznej znajomości Prawa Budowlanego
  • Doświadczenia w zakresie sporządzania harmonogramów i rozliczania robót
  • Biegłej znajomości pakietu MS Office oraz AutoCad
  • Terminowości, determinacji w dążeniu do realizacji celów oraz wysokich umiejętności organizacyjnych
To oferujemy:
  • Pracę w grupie jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną lub kartę Multisport, w ramach firmowego pakietu kafeteryjnego

  • Naukę języka angielskiego w firmie

  • Spotkania i wyjazdy integracyjne

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ