Finance Excellence Consultant (TDJ S.A.) Katowice | Warszawa
Główne zadania:

Dział Finance Excellence odgrywa kluczową rolę we wsparciu Dyrektorów Finansowych w Grupie TDJ i ich zespołów, implementując inicjatywy związane z filarami strategii Finance Excellence tj.: SILNY ZESPÓŁ, STANDARDY PROCESÓW FINANSOWYCH, PARTNERSTWO BIZNESOWE, DIGITALIZACJA oraz DATA & ANALYTICS.

Będziesz częścią wielodyscyplinarnego zespołu łączącego kompetencje finansowe, biznesowe, managerskie i technologiczne. Twoje działania będą miały realny wpływ na usprawnienia w działalności biznesowej wiodących przedsiębiorstw w Grupie TDJ. Zbudujesz unikalne kompetencje łącząc wiedzę finansową, biznesową z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

W praktyce Twoje kluczowe obowiązki to:
  • Współpraca ze Dyrektorami Finansowymi oraz zespołami finansowymi w Grupie TDJ, zarówno ze spółek z branży przemysłowej, jak i OZE oraz usług,
  • Prowadzenie wdrożeń w zakresie procesów controllingowych oraz finansowych w spółkach Grupy,
  • Implementacja programów digitalizacji procesów finansowych oraz data & analytics we współpracy z IT oraz partnerami zewnętrznymi,
  • Projektowanie standardów i najlepszych praktyk w obszarze finansów, obejmujące Controlling, Treasury, Accounting & Tax,
  • Wdrażanie kultury partnerstwa biznesowego (finance business partnering) w spółkach Grupy TDJ.

Grupa TDJ to pracodawca, który ceni różnorodność. Zachęcamy osoby o różnych doświadczeniach do aplikowania. Dołącz do nas i wspólnie twórzmy przyszłość finansów w Grupie TDJ!

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:
  • Minimum 3 lata doświadczenia jako kontroler w przedsiębiorstwie produkcyjnym lub finance business partner lub konsultant w dziale doradztwo dla Dyrektorów Finansowych,
  • Samodzielność i zdolności organizacji pracy własnej,
  • Skuteczność w działaniu i silna orientacja na realizację celów,
  • Gotowość do pracy ze spółkami w Grupie TDJ (w tym gotowość do pracy w delegacji),
  • Znajomość MS Office 365, ERP oraz narzędzi klasy BI,
  • Znajomość metodyk projektowych oraz prowadzenia warsztatów,
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, rachunkowości, zarządzania, ekonomii, matematyki lub informatyki,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego w mowie i w piśmie.
Co oferujemy:
  • Pracę w Grupie TDJ jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania

  • Bliską współpracę z doświadczonymi CFO w Grupie TDJ

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w atrakcyjnej lokalizacji w (pracujemy w trybie hybrydowym

  • Atrakcyjny system premiowy oraz auto służbowe

  • Firmowy pakiet kafeteryjny, w ramach którego dostępne jest ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna i karta Multisport

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w realizacji interesujących projektów oraz stałego podnoszenia swoich kompetencji

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ