Compensation & Benefits Expert (TDJ S.A.) Katowice | Warszawa
Główne zadania:
  • Koordynowanie i wspieranie działania Total Rewards, w tym przeglądy wynagrodzeń, programy motywacyjne (STIP i LTIP), wydawanie rekomendacji w oparciu o dane porównawcze, różnice w lokalizacjach i inne procesy.
  • Zapewnianie specjalistycznych wskazówek dotyczących wynagrodzeń oraz przeprowadzanie odpowiednich analiz porównawczych i konkurencyjnych w celu wsparcia strategii wynagrodzeń firmy
  • Współtworzenie i analizowanie rynkowych widełek wynagrodzeń, przygotowywanie rekomendacji dotyczących wynagrodzeń do celów budżetowych (Koordynacja procesu budżetowania poprzez dostarczanie informacji wspierających (trendy rynkowe – benchmarking, dane makro, dane dotyczące konkurencyjności)
  • Koordynowanie procesu budżetowania kosztów osobowych i ich monitoring w ciągu roku,
  • Wsparcie we wdrażaniu systemów wynagrodzeń w spółkach portfelowych, pełnienie roli konsultanta wewnętrznego
  • Koordynowanie udziału spółki w zewnętrznych badaniach wynagrodzeń i analizowanie raportów w celu uzyskania informacji na potrzeby propozycji wynagrodzeń i budżetów
  • Monitorowanie trendów wynagrodzeń i przekazywanie rekomendacji w tym zakresie
  • Analiza danych personalnych udostępnianych w PowerBI, prace nad ulepszeniem narzędzia

Praca bezpośrednio z zarządem spółki TDJ i zarządami spółek portfelowych.

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki związane z analityką danych
  • Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze Compensation & Benefits (na samodzielnym stanowisku)
  • Praktyczna wiedza z zakresu budowania i wdrażania strategii wynagrodzeń oraz systemów premiowych dla organizacji, w tym wiedza z zakresu naliczania płac
  • Doświadczenie w ocenie stanowisk pracy i benchmarkingu wynagrodzeń, mile widziane doświadczenie wg. metodologii HAY
  • Rozumienie procesów finansowych związanych z kosztami HR
  • Zaawansowana znajomość MS Excel oraz PowerBI
  • Bardzo dobra umiejętność interpretacji danych
  • Umiejętności biznesowe – umiejętność budowania uzasadnień dla rekomendacji i zrozumienia, w jaki sposób plany C&B wpływają na finanse firmy.
  • Umiejętność pracy pod presją czasy, bardzo dobre umiejętności zarządzania czasem
  • Skrupulatność i dbałość o szczegóły
  • Proaktywne podejście
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny
Co oferujemy:
  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania (tytuł Best Employer 2019 i 2021)

  • Przyjazną atmosferę w zespole i pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum biznesowym .KTW (lokalizacja Katowice) lub w biurowcu Cosmo w centrum Warszawy (pracujemy w systemie hybrydowym)

  • Atrakcyjny system premiowy, oparty o realizację celów

  • Firmowy pakiet kafeteryjny, w ramach którego są dostepne m.in. ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna i karta Multisport

  • Naukę języka angielskiego w firmie

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ