Administrator/Administratorka Sieci LAN/WAN (TDJ S.A.) Katowice
Główne zadania:
  • konfigurowanie, utrzymanie i rozwiązywanie problemów jako 2-ga i 3-cia linia wsparcia w zakresie NGF, sieci LAN, WLAN, WAN, Data Center oraz innych elementów infrastruktury i rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci
  • realizację projektów wdrożeniowych w obszarze sieci i bezpieczeństwa IT
  • projektowanie architektury sieci dla nowych inwestycji oraz modernizacja istniejących
  • monitorowanie i optymalizacja wydajności sieci, w tym identyfikacja i rozwiązanie potencjalnych zagrożeń
  • zarządzanie i konserwacja sprzętu sieciowego
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji infrastruktury sieciowej oraz procedur zgodnie z przyjętymi standardami
Od kandydata/kandydatki oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego (informatyka i kierunki pokrewne)
  • minimum 4-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku z technologiami Cisco i Fortinet,
  • znajomości obszarów: security, routing, switching, VPN, WLAN, DHCP, DNS, RADIUS, 802.1x,
  • doświadczenia w pracy z urządzeniami bezpieczeństwa FW/UTM/NGFW oraz siecią Data Center
  • przejmowania inicjatywy, dociekliwości, zaangażowania i brania odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • prawa jazdy kat. B i gotowości do wyjazdów służbowych

Dodatkowym atutem będą: znajomość sieci SAN, wiedza sieciowa na poziomie Cisco CCNP lub Fortinet FCP, znajomość narzędzi automatyzacji (np. Ansible), narzędzi klasy SIEM, Linux oraz narzędzi monitorujących

Co oferujemy:
  • pracę w jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania

  • przyjazną atmosferę w zespole i pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum biznesowym .KTW

  • możliwości uczenia się, zdobywania cennych doświadczeń i wysokich kwalifikacji zawodowych

  • rozwojowe projekty realizowane w ramach Centrum Usług Wspólnych IT i szkolenia zewnętrzne

  • naukę języka angielskiego w firmie

  • atrakcyjny system premiowy oparty o realizację zadań

  • ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę Multisport, w ramach firmowego pakietu kafeteryjnego

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ

  • hybrydowy system pracy (minimum 3 dni pracy z biura)

  • spotkania i wyjazdy integracyjne