Active Directory Administrator (TDJ S.A.) Katowice
Główne zadania:
  • instalowanie, konfigurowanie, utrzymanie i rozwiązywanie problemów jako 3-cia linia wsparcia w zakresie środowiska Windows Server, Active Directory (AD DS) i Entra ID (Azur AD)
  • udział w rozwoju technologicznym firmy
  • współpraca w ramach realizowanych projektów w szerokiej grupie ekspertów różnych technologii IT przy projektowaniu i implementacji nowych usług, aplikacji i rozwiązań IT
  • dbanie o ciągłą optymalizację środowiska Active Directory i Windows Server pod kątem wydajności, niezawodności, bezpieczeństwa i dotrzymanie ustalonego poziomu świadczenia usług (SLA)
  • proponowanie usprawnień, wdrażanie automatyzacji pracy operacyjnej, pisanie skryptów PowerShell oraz monitorowanie infrastruktury serwerów Windows Server, Active Directory i Entra ID (Azur AD)
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji infrastruktury serwerowej zgodnie z przyjętymi standardami
Od kandydata/kandydatki oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego (informatyka i kierunki pokrewne)
  • minimum 4-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości technologii Windows Server oraz Active Directory
  • bardzo dobrej znajomości takich zagadnień jak: DNS, DHCP, PKI, Group Policy,Trust, Windows File Server, DFS, FSRM, tworzenie i zarządzanie strukturami FS
  • umiejętności pisania skryptów PowerShell
  • doświadczenia w pracy z wirtualizacją HyperV i Vmware w tym z NSX T
  • przejmowania inicjatywy, dociekliwości, zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym
  • prawa jazdy kat. B
Co oferujemy:
  • pracę w jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania

  • przyjazną atmosferę w zespole i pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum biznesowym .KTW

  • możliwości uczenia się, zdobywania cennych doświadczeń i wysokich kwalifikacji zawodowych

  • rozwojowe projekty realizowane w ramach Centrum Usług Wspólnych IT i szkolenia zewnętrzne

  • naukę języka angielskiego w firmie

  • atrakcyjny system premiowy oparty o realizację zadań

  • ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę Multisport, w ramach firmowego pakietu kafeteryjnego

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ

  • hybrydowy system pracy (2 dni home office/3 dni biuro)

  • spotkania i wyjazdy integracyjne