enson

enson

Włączamy zieloną energię

enson polski producent konstrukcji dla branży PV. Pomaga firmom EPC, producentom i generalnym wykonawcom wykorzystywać maksimum zielonej energii.

Konstrukcje enson tworzone są ze szczególną starannością. Wykorzystując najwyższej jakości surowce i dbając o spełnienie obowiązujących norm, gwarantuje ich niezawodność, trwałość i efektywne użytkowanie przez lata.

CEO: Ewa Owczarz

Sektor: sektor fotowoltaiczny | konstrukcji stalowych

Rok inwestycji: 2023

Dlaczego wierzymy w enson?

Dzięki unikalnemu podejściu do projektowania spółka jest w stanie dostarczać dedykowane konstrukcje na wymagające inwestycje. Tylko w Polsce jest już ponad 400 MW zrealizowanych projektów farm fotowoltaicznych wykorzystujących rozwiązania tej spółki.

Referencje czołowych europejskich inwestorów potwierdzają reputację solidnego partnera biznesowego, charakteryzującego się najwyższą jakością i efektywnością w współpracy. Zespół wykwalifikowanych inżynierów różnych specjalizacji stale doskonali konstrukcje wolnostące.

Firma buduje nowy zakład produkcyjny, który wyposażony będzie w nowoczesny park maszynowy. Dzięki temu będzie w stanie dostarczać ponad 1,5 GW konstrukcji rocznie.