TDJ nagrodzony za dynamiczną ekspansję eksportową
TDJ nagrodzony za dynamiczną ekspansję eksportową

Podczas uroczystej gali Polska Agencja Inwestycji i Handlu wręczyła nagrody najciekawszym inwestycjom, które miały miejsce w Polsce w 2017 roku oraz krajowym firmom, które zdecydowanie wzmocniły w tym roku swoją pozycję na rynkach zagranicznych. TDJ zwyciężył w kategorii „Dynamika ekspansji eksportowej”, w ramach której PAIH wyróżniła przedsiębiorstwa, które najszybciej zwiększają swoją sprzedaż za granicą. Oprócz TDJ w finale znalazły się jeszcze spółki Wielton i QuarticOn.com.

Głównym obszarem działalności TDJ są inwestycje w firmy z globalnymi aspiracjami. Strategia rozwoju spółek portfelowych TDJ opiera się na programie ekspansji zagranicznej „Go Global”, który zakłada stały wzrost ekspansji na światowych rynkach. Z roku na rok rozszerzają swoją działalność poza granicami Polski, dzięki czemu z lokalnych dostawców stają się globalnymi graczami, którzy z powodzeniem konkurują i współpracują z największymi firmami w swoich branżach.

Od początku działalności inwestycyjnej horyzont działalności TDJ sięga poza granice Polski. Nie zapominając o swoich korzeniach spółki portfelowe TDJ są dzisiaj dostawcami nowoczesnych rozwiązań na rynkach całego świata, a dzięki ich produktom  hasło „Made in Poland” może kojarzyć się na świecie z wysoką jakością i innowacjami.