Akademia Liderów Edukacji

Innowacyjny projekt rozwojowy o charakterze warsztatowym skierowany do osób pracujących z dziećmi i młodzieżą.
Edycja I została poświęcona wychowawcom.

Akademia Liderów Edukacji (ALE) to innowacyjny projekt, który pogłębi Twoją wiedzę z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą. Spotkasz tu wiele młodych wiekiem lub duchem, inspirujących osób, a szkolić Cię będzie doświadczona kadra trenerska.
Jesteś aktywnym społecznie człowiekiem? Pracujesz na co dzień z dziećmi i młodzieżą? Chcesz inwestować w swój rozwój i nie boisz się pracować w grupie? Jeśli odpowiedzi są twierdzące, to znak, że musisz znaleźć się wśród uczestników projektu ALE.

Edycja I: ALE Wychowawca

Jak komunikować się z dziećmi i młodzieżą? Jak słuchać i jak mówić, aby być wysłuchanym? W jaki sposób skutecznie motywować uczniów i siebie do pracy? Jak rozwiązywać konflikty? A jak wpłynąć na ich bezpieczeństwo w sieci? Jeśli chcesz zdobyć nową wiedzę i konkretne narzędzia do lepszej współpracy z dziećmi i młodzieżą, koniecznie dołącz do Akademii Liderów Edukacji.

Pierwsza edycja ALE zostanie poświęcona wychowawcom, którzy będą mogli zdobyć nowe kompetencje w terminach:
• zjazd I: 2-4 marca 2018, Orle Gniazdo w Hucisku
• zjazd II: 17-18 marca 2018, Katowice

Zajęcia w Katowicach poprowadzą specjaliści z Uniwersytetu SWPS w Katowicach. Na zakończenie uczestnicy otrzymają certyfikat Akademii Liderów Edukacji.

Szczegółowe informacje co do harmonogramu i prowadzących będziemy publikować na bieżąco. Rekrutacja do projektu trwa do 21 lutego, a formularz zgłoszeniowy jest dostępny poniżej. W razie pytań prosimy o kontakt z Małgorzatą Dudek – koordynatorem projektu: malgorzata.dudek@tdj.pl

Udział w projekcie jest bezpłatny.
Projekt jest finansowany ze środków Fundacji TDJ. Jeśli chcesz wspomóc nasze działania, możesz przekazać darowiznę na konto, a także 1% podatku wpisując KRS 0000294837 w rozliczeniu rocznym.

Organizator: Fundacja TDJ
Partnerzy projektu: ZHP Hufiec Katowice, Uniwersytet SWPS Katowice, Meritum – Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego