Specjalistka | Specjalista ds. finansowych (TDJ Estate) Katowice
Twój zakres obowiązków:
  • współpraca z bankami w zakresie przekazywania dokumentów i informacji (kwartalne raportowanie, uzupełnianie informacji, korespondencja w zakresie składania wniosków o zmiany)
  • przygotowanie materiałów na potrzeby pozyskania nowego finansowania bankowego
  • współpraca z instytucjami finansowymi w zakresie finansowania
  • monitoring i administrowanie dokumentacją kredytową, w tymi dokumentacją zabezpieczeń
  • uczestniczenie w negocjowaniu umów i dokumentacji prawnej dotyczącej finansowania bankowego
  • współpraca z brokerami ubezpieczeniowymi
  • współpraca w tworzeniu raportów i analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne (współpraca z Kontrolerem Finansowym)
  • współpraca z zespołami w Grupie – w celu prowadzenia bieżącego monitoringu finansowego poszczególnych projektów realizowanych przez Grupę TDJ
Od Ciebie oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, bankowość)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów
  • znajomość podstawowych reguł prawnych
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność, rzetelność i i dokładność w działaniu
  • praktyczna znajomość MS Office (Excel)
  • znajomość języka angielskiego, pozwalającego na swobodną komunikację
To oferujemy:
  • Pracę w grupie jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w atrakcyjnej lokalizacji w centrum biznesowym .KTW

  • Ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną lub kartę Multisport, w ramach firmowego pakietu kafeteryjnego

  • Hybrydowy system pracy (łączymy pracę zdalną ze stacjonarną)

  • Naukę języka angielskiego w firmie

  • Spotkania i wyjazdy organizacyjne

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ