Młodsza specjalistka/Młodszy specjalista ds. e-marketingu Katowice
Główne zadania:
  • wsparcie w realizacji działań e-marketingowych
  • współpraca przy prowadzeniu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych i Google Ads
  • analiza danych i optymalizacja działań marketingowych
  • współpraca przy projektach e-commerce
  • tworzenie i zarządzanie treścią na stronach internetowych i w mediach społecznościowych
  • monitorowanie trendów rynkowych i nowych technologii w e-marketingu
Od kandydata/kandydatki oczekujemy:
  • minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu lub wspieraniu działań e-marketingowych
  • półroczne doświadczenie w dziedzinie e-commerce
  • doświadczenie w pracy z narzędziem CRM
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy z danymi
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Co oferujemy:
  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania

  • Przyjazną atmosferę w zespole i pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum biznesowym .KTW

  • Pracujemy w systemie hybrydowym

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę Multisport, w ramach firmowego pakietu kafeteryjnego

  • Naukę języka angielskiego w firmie

  • Możliwości uczenia się i zdobywania cennych doświadczeń we współpracy z doświadczonymi ekspertami z obszaru komunikacji i marketingu