Venture Finance Controller

Katowice/Warszawa

Główne zadania:

  • Kompleksowe wsparcie obszaru inwestycyjnego Venture TDJ przez realizację zadań finansowo-controllingowych:
  • planowanie finansowe,
  • zarządzanie płynnością,
  • raportowanie wewnętrzne i zewnętrzne,
  • analizy finansowe w ramach procesów inwestycyjnych Venture,
  • współpraca z audytorami, bankami, biurem rachunkowym

  • Raportowanie finansowe dla Partnerów Zarządzających,
  • Wypełnianie wymaganych obowiązków informacyjnych,
  • Koordynacja współpracy z audytorami,
  • Aktywny udział w procesach Due Dilligence w procesach inwestycyjnych,
  • Monitoring finansowy zainwestowanych aktywów,
  • Planowanie i obsługa bankowa płynności obszaru Venture
  • Sporządzanie budżetów oraz raportów wykonania,
  • Doskonalenie i wdrażanie optymalizacji istniejących narzędzi, polityk i standardów pracy,

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (ekonomia, finanse, bankowość)
  • Minimum 3 – letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktycznej wiedzy z zakresu rachunkowości, analizy finansowej i controllingu,
  • Umiejętności interpretacji danych ze sprawozdań finansowych
  • Biegłej znajomości języka angielskiego (min. poziom C1),
  • Umiejętności analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Praktycznej znajomości MS Office (Excel, Power Point)
  • Samodzielności, rzetelności i dokładności w działaniu,
  • Gotowości do wyjazdów służbowych,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość specyfiki projektów Venture Capital

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania,
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach Fundacji TDJ.