Specjalista ds. technicznych i gwarancji

Katowice

Główne zadania:

  • Przyjmowanie i ewidencja zgłoszonych usterek od właścicieli lokali,
  • Weryfikacja zgłoszeń,
  • Wezwania i skuteczne usuwanie usterek przez podwykonawców lub inne podmioty,
  • Korespondencja z właścicielami i firmami,
  • Współpraca z Project Menadżerami odpowiedzialnymi za dany kontrakt,
  • Kontrola kosztów wykonywanych napraw.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego lub wyższego o profilu technicznym,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dużej komunikatywności i umiejętności budowania relacji z klientami,
  • Umiejętności realizacji wielu zadań jednocześnie, w szybkim tempie i w zmiennym środowisku,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę Multisport, w ramach firmowego pakietu kafeteryjnego,
  • Hybrydowy system pracy (łączymy pracę zdalną ze stacjonarną),
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ.