Specjalista ds. infrastruktury

Katowice

Główne zadania:

  • kompleksowa obsługa floty samochodowej
  • obsługa ubezpieczeń, w tym: negocjacja umów, likwidacja szkód – przeprowadzenie całego procesu od zgłoszenia szkody poprzez przygotowanie pełnej dokumentacji, kontakt z rzeczoznawcą, kontakt z serwisem, organizacja samochodu zastępczego
  • obieg dokumentacji związanej z rejestracją w UM (rejestracja, wyrejestrowanie, zmiany w dowodach rejestracyjnych)
  • realizacja transportu na rzecz Biura Zarządu
  • bieżące potrzeby logistyczne/transportowe

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą samochodów, likwidacją szkód komunikacyjnych
  • Znajomości zagadnień motoryzacyjnych umożliwiająca merytoryczną weryfikację jakości usług zewnętrznych dostawców oraz poprawności kalkulacji kosztów,
  • Odpowiedzialności, samodzielności, inicjatywy w działaniu oraz dobra organizacja pracy,
  • Znajomości MS Office, szczególnie programu Excel,
  • Prawa jazdy kat. B z kilkuletnim doświadczeniem.

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania
  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjny pakiet kafeteryjny dla pracowników i ich rodzin (w tym ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna i karta sportowa)
  • Możliwość skorzystania z programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ (m. in. wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne, programy rozwojowe i mentoring)
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum biznesowym KTW, na terenie Katowickiej Strefy Kultury