Researcher

Warszawa

Główne zadania:

  • Wyszukiwanie i agregacja danych związanych z obszarem nowych technologii, analizą trendów, wybranych branż i technologicznych start’upów
  • Analiza danych pod kątem jakościowym oraz ilościowym wraz z wnioskami i rekomendacjami dla zespołu
  • Przygotowywanie raportów zarówno w języku polskim, jak i angielskim

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego lub statusu studenta ostatniego roku studiów
    (mile widziane kierunki o profilu technicznym)
  • Dyspozycyjności minimum 4 dni w tygodniu
  • Biegłej znajomości języka angielskiego (minimum poziom C1)
  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych, dociekliwości i inicjatywy w działaniu
  • Biegłej znajomości MS Office
  • Mile widziana będzie znajomość branży technologicznych start-up’ów

Oferujemy:

  • Współpracę z jednym z najlepszych zespołów Venture Capital w regionie CEE
  • Udział w unikalnym projekcie inwestycyjnym o globalnym zasięgu
  • Możliwość współpracy z zespołem doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczność w zakresie łączenia godzin pracy z planem studiów oraz formy zatrudnienia
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy (Brain Embassy)