Prawnik

Warszawa

Główne zadania:

Do jednej z naszych spółek zajmującej się obsługą prawną w grupie kapitałowej TDJ poszukujemy kandydata/-tk na stanowisko Prawnik. Do głównych obowiązków należeć będzie:

  • Wsparcie radców prawnych w zakresie prowadzonego doradztwa korporacyjnego na rzecz Klientów,
  • Sporządzanie projektów umów, uchwał organów spółek, regulaminów, koordynacja procesów rejestracji spółek i zgłaszania zmian do KRS i innych rejestrów,
  • Udział w prowadzeniu procesów transakcyjnych M&A
  • Zapewnienie kompleksowej realizacji powierzonych zleceń.

Od kandydata oczekujemy:

  • Ukończone studia prawnicze lub student/-tka 4-5 roku studiów
  • Znajomości przepisów prawa
  • Komunikatywności, samodzielności i rzetelności w działaniu
  • Terminowości i mocnego nastawienia na realizację założonych celów
  • Mile widziane będzie doświadczenie w obsłudze transakcji M&A
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w prywatnej spółce
  • (forma zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt)
  • Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i staży pracy
  • Udział w ciekawych projektach prawnych w zespole doświadczonych radców prawnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę Multisport, w ramach firmowego pakietu kafeteryjnego
  • Hybrydowy system pracy (łączymy pracę zdalną ze stacjonarną)
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ.