Młodszy specjalista ds. finansowych

Katowice

Główne zadania:

  • współpraca z bankami w zakresie obsługi produktów cash management,
  • współpraca z instytucjami finansowymi w zakresie finansowania,
  • współpraca z brokerami ubezpieczeniowymi,
  • wspieranie w obowiązku sprawozdawczości zewnętrznej,
  • współpraca w tworzeniu raportów i analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (ekonomia, finanse, bankowość),
  • udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • samodzielności, rzetelności i dokładności w działaniu,
  • praktycznej znajomości MS Office (Excel),
  • znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • pracę w jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w atrakcyjnej lokalizacji w centrum biznesowym .KTW,
  • ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę Multisport, w ramach firmowego pakietu kafeteryjnego,
  • hybrydowy system pracy (łączymy pracę zdalną ze stacjonarną),
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ.