Manager Projektów Inwestycyjnych

KATOWICE/KRAKÓW

Główne zadania:

  • Kierowanie całością działań związanych z inwestycją od momentu zakupu gruntu do przekazania ukończonej inwestycji do zarządcy osiedla/budynku
  • Uzyskiwanie niezbędnych decyzji administracyjnych
  • Monitoring i kontrola budżetu inwestycji
  • Współpraca z project monitorem działającym na rzecz banków finansujących
  • Reprezentowanie firmy przed jednostkami administracji, gestorami mediów i innymi podmiotami zewnętrznymi
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy zaangażowanymi w inwestycję.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów inwestycyjnych (mieszkaniowych, handlowych lub innych) po stronie Inwestora
  • Umiejętności koordynowania wieloma procesami inwestycyjnymi jednocześnie
  • Umiejętności oceny zaawansowania procesu realizacji w oparciu o założony budżet i harmonogram
  • Umiejętności strategicznego myślenia.

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania (tytuł Best Employer 2019)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w atrakcyjnej lokalizacji w centrum biznesowym .KTW
  • Ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę Multisport, w ramach firmowego pakietu kafeteryjnego
  • Hybrydowy system pracy (łączymy pracę zdalną ze stacjonarną)
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ