Manager ds. pozyskiwania nieruchomości

Kraków/Warszawa

Główne zadania:

  • Aktywne wyszukiwanie terenów pod inwestycje.
  • Koordynacja procesu negocjacji związanych z zakupem nieruchomości.
  • Analiza potencjalnych nieruchomości gruntowych m.in. lokalizacja, komunikacja, plany miejscowe i inne uwarunkowania.
  • Kontakt z lokalnymi instytucjami.
  • Prowadzenie działań formalno-prawnych związanych z zakupem gruntu/ nieruchomości.

Od kandydata oczekujemy:

  • Min. 5 lat doświadczenia związanego z nabywaniem nieruchomości.
  • Bardzo dobrej znajomości rynku nieruchomości.
  • Znajomości wymogów formalno-prawnych związanych z zakupem gruntu/ nieruchomości.
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
  • Wykształcenia wyższego.

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania.
  • Atrakcyjny pakiet kafeteryjny dla pracowników i ich rodzin (w tym ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna i karta sportowa).
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników .(m.in.wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne ).