Kierownik działu Kadr i Płac – Edina Vetcare Group

Warszawa

Główne zadania:

Aktualnie do jednej z naszych spółek Edina Vetcare Group poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik działu Kadr i Płac.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja pracy zespołu kadrowo-płacowego
  • Samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja i rozliczanie czasu pracy, karty zasiłkowe, druki ZUS ,ERP-7 etc.)
  • Przygotowywanie listy płac, naliczanie i rozliczanie wynagrodzeń dla zatrudnionych pracowników na podstawie umowy o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych, rozliczeniowych oraz korygujących do ZUS, deklaracji PIT, deklaracji PFRON oraz sprawozdań do GUS,
  • Zarządzanie i administrowanie systemem kadrowo – płacowym,
  • Ścisła współpraca z działem finansowo-księgowym oraz z instytucjami zewnętrznymi.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne),
  • Minimum 3- letniego doświadczenia na kierowniczym stanowisku w firmie o rozproszonej strukturze,
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego,
  • Biegłej obsługi oprogramowania MS Office (Excel) oraz programu Płatnik,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na programie Comarch Optima,
  • Umiejętności analitycznego myślenia, rzetelności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie działającej w branży weterynaryjnej,
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się organizacji.