Investment Analyst

Warszawa

Główne zadania:

  • Realizacja celów operacyjnych i celu strategicznego TDJ Equity.
  • Pokrywanie 2-3 sektorów inwestycyjnych TDJ Equity.
  • Aktywne poszukiwanie celów akwizycyjnych w ramach pokrywanych sektorów.
  • Przygotowywanie wycen i rekomendacji inwestycyjnych.
  • Budowa relacji z właścicielami celów akwizycyjnych, ekspertami branżowymi, doradcami transakcyjnymi oraz zarządami spółek portfelowych TDJ Equity.
  • Nadzór właścicielski nad spółką portfelową TDJ Equity.
  • Research na potrzeby całego zespołu i potrzeby własne, w tym przygotowywanie raportów i zarządzanie bazami danych.
  • Tworzenie narzędzi na potrzeby całego zespołu i potrzeby własne.
  • Wsparcie w prowadzeniu projektów wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Preferowany profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne. Preferowane posiadanie licencji doradcy inwestycyjnego, biegłego rewidenta, CFA lub innych uprawnień z dziedziny finansów.
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w: konsultingu, firmie inwestycyjnej, wewnętrznych działach M&A i/lub strategii.
  • Samodzielność i decyzyjność.
  • Posiadanie własnej inicjatywy i proaktywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1/C2).
  • Biegłość w modelowaniu finansowym i analizie sprawozdań finansowych.
  • Zaawansowana znajomość MS Excel i Power Point.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w jednej z największych firm inwestycyjnych w regionie CEE.
  • Współudział w realizacji Strategii TDJ.
  • Współpracę z zespołem doświadczonych profesjonalistów.
  • Samodzielność i realny wpływ na podejmowane działania i decyzje.
  • Płaską strukturę organizacyjną.