Investment Analyst

Warszawa

Główne zadania:

  • Analiza wyników finansowych i operacyjnych spółek portfelowych,
  • Wspieranie zespołu w realizacji strategicznych projektów spółek portfelowych,
  • Przeprowadzanie analiz rynkowych,
  • Udział w procesach M&A,
  • Samodzielne prowadzenie wybranych projektów,
  • Współpraca z zarządami spółek portfelowych,
  • Analiza prognoz finansowych i przeprowadzanie wycen potencjalnych inwestycji,
  • Tworzenie narzędzi wspierających dla zespołu inwestycyjnego,
  • Udział w innych strategicznych projektach TDJ Equity.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (kierunki ekonomiczne/finansowe lub techniczne (mile widziane posiadanie licencji/udział w programie: DI, CFA, MPW itp..)),
  • Doświadczenia (2-3 lata) w obszarach: PE/VC, konsultingu strategicznym, M&A, controllingu,
  • Doświadczenia w modelowaniu finansowym, analizie sprawozdań finansowych, analizie rynkowej,
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel i Power Point,
  • Samodzielności i decyzyjności,
  • Pasji oraz działań zgodnych z Wartościami TDJ,
  • Biegłości w posługiwaniu się językiem angielskim.

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania,
  • Udział w strategicznych projektach TDJ Equity,
  • System premiowy,
  • Możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów rozwojowych dedykowanych dzieciom pracowników.