Inspektor branży sanitarnej/elektrycznej

Katowice

Główne zadania:

  • Nadzór nad procesem wykonania instalacji sanitarnych/elektrycznych w roli Inspektora Nadzoru / Koordynatora robót;
  • Udział w harmonogramowaniu robót oraz nadzór nad terminowością ich wykonania;
  • Nadzór nad realizacją zadań wykonywanych przez podwykonawców oraz prowadzenie odbiorów;
  • Sprawowanie kontroli nad techniczną dokumentacją inwestycji – weryfikacja na etapie przygotowania projektu budowlanego i wykonawczego;
  • Poszukiwanie optymalizacji rozwiązań pod względem technicznym i kosztowym
  • Odpowiedzialność za jakość realizowanych robót.
  • Udział w procesie wyboru wykonawcy.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane budownictwo mieszkaniowe)
  • Uprawnień budowlanych w zakresie danej specjalności
  • Znajomość obsługi programu CAD i Office
  • Komunikatywności
  • Prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Współpracę B2B
  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów w sektorze nieruchomości mieszkaniowych