HR Business Partner

Katowice

Główne zadania:

  • Monitorowanie bieżących potrzeb i kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na wszystkie poziomy stanowisk w organizacji,
  • Ścisła współpraca z menadżerami poszczególnych obszarów w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych,
  • Współpraca z firmami doradztwa personalnego i portalami rekrutacyjnymi,
  • Administrowanie bazą kandydatów, stroną www kariera oraz zarządzanie aktywnością w social media,
  • Wsparcie w realizacji wybranych procesów i projektów HR (m. in. onboarding, exit interview, szkolenia i inne działania rozwojowe, badanie zaangażowania, ocena okresowa, wycena stanowisk, monitorowanie wskaźników HR).

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, ZZL),
  • Min. 5- letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Min. 2-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • Doskonałej znajomości technik i narzędzi rekrutacyjnych, w tym również biegłej znajomość specyfiki działań w obszarze social media,
  • Praktycznej znajomości procesów HR i prawa pracy,
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych i networkingowych,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. poziom C1),
  • Samodzielności, otwartości we współpracy i proaktywności w działaniu.

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania (tytuł Best Employer 2019),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w atrakcyjnej lokalizacji w centrum biznesowym .KTW,
  • Ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę Multisport, w ramach firmowego pakietu kafeteryjnego,
  • Hybrydowy system pracy (łączymy pracę zdalną ze stacjonarną),
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ.