Executive Assistant

Warszawa

Główne zadania:

  • Kompleksowa obsługa biura funduszu pod kątem administracyjnym
  • Prowadzenie kalendarza Partnera Zarządzającego funduszu
  • Organizacja spotkań, konferencji oraz wyjazdów służbowych
  • Zarządzanie infrastrukturą biura
  • Dbałość o kalendarz sal konferencyjnych
  • Dbałość o prawidłowy obieg korespondencji oraz dokumentów księgowych
  • Kompleksowa obsługa delegacji służbowych (rezerwacja hoteli, biletów, bieżąca ewidencja i rozliczanie wyjazdów)
  • Ewidencja i weryfikacja faktur kosztowych dotyczących funduszu
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów, zgodnie z bieżącymi potrzebami funduszu

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego (min. C1)
  • 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w środowisku międzynarodowym
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania
  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjny pakiet kafeteryjny dla pracowników i ich rodzin (w tym ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna i karta sportowa)
  • Możliwość skorzystania z programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ (m. in. wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne, programy rozwojowe i mentoring)
  • Komfortowe biuro w Brain Embassy, w centrum Warszawy