Ekspert ds. komunikacji – Instytut Educare

Katowice/Warszawa

Główne zadania:

  • Współtworzenie i realizacja strategii komunikacji Instytutu Educare,
  • Bezpośrednia współpraca z osobami prowadzącymi projekty edukacyjne,
  • Koordynowanie projektów digitalowych,
  • Obsługa mediów społecznościowych oraz stron internetowych,
  • Tworzenie materiałów promocyjnych,
  • Monitorowanie i raportowanie wyników podejmowanych działań,
  • Analiza aktualnych trendów rynkowych.

Od kandydata oczekujemy:

  • Dobrej znajomości narzędzi komunikacji, w szczególności mediów społecznościowych wraz z menadżerami reklam,
  • Umiejętności redakcji tekstów przeznaczonych do różnych grup docelowych,
  • Doświadczenia w pracy jako nauczyciel, rozumienie tej grupy odbiorców,
  • Umiejętności prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
  • Umiejętności pracy w grupie, otwartość na sugestie i propozycje innych członków zespołu,
  • Samodzielności i inicjatywy,
  • Zmysłu estetycznego i podstawowej znajomości programów graficznych (np. Canva),
  • Znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę na zlecenie w elastycznych godzinach,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku na styku non profitu i biznesu o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania,
  • Pracę w zespole pasjonatów szerzących najlepsze standardy edukacji,
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (m.in. wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne).