Ekspert ds. komunikacji w TDJ Foundation

Katowice

Zapraszamy do współtworzenia zespołu osób pracujących z pasją przy wspieraniu dzieci, młodzieży i rodzin. Szukamy osoby, która razem z nami będzie tworzyć opowieść o realizowanych programach. I pomoże nam dzielić się najlepszymi praktykami w zakresie edukacji.

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i realizacja strategii komunikacji obszaru Foundation,
  • Bezpośrednia współpraca z osobami prowadzącymi projekty edukacyjne
  • Koordynowanie projektów digitalowych,
  • Obsługa mediów społecznościowych oraz stron internetowych,
  • Tworzenie materiałów promocyjnych,
  • Monitorowanie i raportowanie wyników podejmowanych działań,
  • Analiza aktualnych trendów rynkowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Dobrej znajomości narzędzi komunikacji, w szczególności mediów społecznościowych wraz z menadżerami reklam,
  • Umiejętności redakcji tekstów przeznaczonych do różnych grup docelowych,
  • Umiejętności prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
  • Umiejętności pracy w grupie, otwartość na sugestie i propozycje innych członków zespołu,
  • Samodzielności i inicjatywy,
  • Zmysłu estetyki i podstawowej znajomości programów graficznych (np. Canva),
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie m.in. B2.

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania,
  • Pracę w zespole pasjonatów zajmujących i szerzących najlepsze standardy edukacji,
  • System premiowy,
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (m.in. wyjazdy wakacyjne, programy tutoringowe).