Dyrektor Handlowy – Członek Zarządu

Gliwice/ Tomaszów Mazowiecki

Główne zadania:

Do jednej z naszych spółek portfelowych Projekt Solartechnik poszukujemy Dyrektora Handlowego, do którego obowiązków należeć będzie:

  • Opracowywanie, wdrażanie i realizacja strategii sprzedażowej i marketingowej w spółce,
  • Współodpowiedzialność za budowanie strategii i rozwój całej firmy,
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym i marketingowym: planowanie, motywowanie, wyznaczanie celów i monitorowanie bieżących wyników,
  • Nawiązywanie i aktywne podtrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami,
  • Badanie otoczenia konkurencyjnego i monitoring działań na rynku,
  • Negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych, udział w spotkaniach handlowych,
  • Definiowanie i realizacja budżetu sprzedażowego,
  • Negocjacje kluczowych kontraktów z partnerami biznesowymi.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, mile widziane techniczne,
  • Minimum kilkuletniego doświadczenie w zakresie strategicznego zarządzania sprzedażą popartego sukcesami w sektorze B2B,
  • Dobra znajomości języka angielskiego,
  • Rozwiniętych zdolności analitycznych,
  • Znakomitej organizacji pracy własnej i pracowników,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie związane z branżą OZE.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko i pracę pełną ciekawych wyzwań,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju w bardzo innowacyjnej branży OZE,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport.