Staż – Inżynier Budownictwa/Architektury

Katowice

Główne zadania:

  • Koordynacja oraz zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów związanych z projektami,
  • Wsparcie managerów w procesie przygotowania produkcji,
  • Wsparcie w sporządzaniu kosztorysów inwestycji,
  • Wsparcie w weryfikowaniu dokumentacji projektowej.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego lub w trakcie studiów (preferowane budownictwo, architektura),
  • Doświadczenia w pracy o podobnym charakterze (mile widziane),
  • Bardzo dobrej znajomości programu AutoCad i pakietu MS Office (mile widziana znajomość MS Project),
  • Znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację (min. poziom B2)
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • 3 miesięczny płatny staż w oparciu o umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia dla wybranych osób,
  • Pracę w świetnej lokalizacji – w centrum Katowic, w biurowcu .KTW,
  • Możliwość zdobycia praktyki zawodowej oraz doświadczenia w szeroko rozumianym procesie inwestycyjnym,
  • Szkolenia z zakresu m. in.: budownictwa, prawa budowlanego, Kodeksu Cywilnego.