Lean Manager

Wszystkie spółki produkcyjne TDJ, zlokalizowane na terenie województw: śląskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, wielkopolskie

Główne zadania:

Realizacja programu Lean Management w spółkach grupy kapitałowej TDJ, w tym:

  • Inicjowanie i wdrażanie optymalizacji procesów produkcyjnych i pomocniczych z wykorzystaniem narzędzi Lean
  • Definiowanie i wprowadzanie wskaźników efektywnościowych
  • Wsparcie liderów w obszarze identyfikowania i eliminowania strat
  • Ścisła współpraca z kadrą menadżerską, w tym przygotowywanie rekomendacji dla osób zarządzających
  • Zarządzanie projektami oraz koordynacja zespołów zadaniowych
  • Realizacja szkoleń i warsztatów wdrożeniowych dla współpracowników
  • Kształtowanie kultury wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy pracownikami oraz poszczególnymi spółkami w Grupie TDJ

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Minimum 5-letniego doświadczenia w obszarze Lean, na analogicznym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Praktycznej wiedzy z zakresu Lean Management i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów
  • Umiejętności współpracy i komunikacji z liderami na różnych szczeblach zarządzania w organizacji
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz MS Office
  • Umiejętności realizacji wielu zadań i projektów jednocześnie, w szybkim tempie i w zmiennym środowisku
  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy i konsekwencji w działaniu
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych (praca w wybranych spółkach grupy kapitałowej TDJ)
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych rozwiązań w spółkach z Grupy TDJ
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (m.in.wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne )
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)