Specjalista ds. personalnych

Katowice

Główne zadania:

  • Prowadzenie administracji personalnej oraz procesów płacowych
  • Przygotowywanie raportów zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem
  • Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS oraz deklaracji PIT
  • Zarządzanie platformą internetową do obsługi pakietu kafeteryjnego pracowników
  • Ścisła współpraca z działem finansowo-księgowym oraz z instytucjami zewnętrznymi

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • Doświadczenie w obszarze kadr i płac lub księgowości
  • Mile widziana znajomość przepisów z zakresu prawa pracy oraz programu Płatnik
  • Dobrej znajomości obsługi oprogramowania MS Office (Excel)
  • Umiejętności analitycznego myślenia, rzetelności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania
  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjny pakiet kafeteryjny dla pracowników i ich rodzin (w tym ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna i karta sportowa)
  • Możliwość skorzystania z programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ (m. in. wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne, programy rozwojowe i mentoring)
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum biznesowym KTW, na terenie Katowickiej Strefy Kultury