Nasi stypendyści na zagranicznych uczelniach!
Nasi stypendyści na zagranicznych uczelniach!

Od niemal 3 lat Gabriela Grobelny i Wojciech Hetnał zasilają grono stypendystów TDJ Foundation. Za sobą mają udział w Programie Rozwoju Talentów, byli także laureatami Stypendium College i przez rok za sprawą fundacji uczyli się w Ampleforth College. Na kolejny rok otrzymali stypendium ze szkoły, gdzie w czerwcu 2018 podeszli do egzaminów A-Level.

 

Przez ostatnie tygodnie mocno zaciskaliśmy kciuki, oczekując razem z Gabrysią i Wojtkiem na wyniki, od których zależała ich dalsza ścieżka edukacyjna.  Oczywiście oboje zdali świetnie, a przed nimi niesamowita przygoda studencka. Gratulujemy!

 

 

 

 

Wojtek od września rozpocznie naukę na University of Glasgow na kursie inżynierii mechanicznej. Wcześniej będzie miał okazję wziąć udział w tygodniu integracyjnym, podczas którego spotkają się wszyscy nowi studenci z tej uczelni. Tymczasem Wojtek lato spędza z TDJ Foundation i młodszymi kolegami, wcielając się na obozach Wakacji z Pasją w rolę wychowawcy oraz wolontariusza!

„Jestem podekscytowany nową przygodą I nie mogę się doczekać, co mi przyniesie przyszłość.”
Wojciech Hetnał

Z kolei Gabrysia stanie w równym szeregu ze studentami University of Edinburgh. Najbliższe cztery lata poświęci na naukę Ekonomii i Zarządzania, co pozwoli jej rozwinąć umiejętności m.in. w zakresie mikroekonomii, makroekonomii, rachunkowości oraz ekonometrii.

 

„Rok akademicki rozpoczyna się 17 września i jest on poprzedzony tygodniem powitalnym dla nowych studentów, podczas którego będę miała możliwość spotkać się z przyszłymi wykładowcami oraz dobrze zaplanować nadchodzący rok z pomocą osobistego tutora. To wszystko napawa mnie ogromnym optymizmem i już nie mogę się doczekać na to niesamowite doświadczenie.”
Gabriela Grobelny