Wypełnij bezpłatnie PIT

Dzięki TDJ Foundation już dziś możesz wypełnić swój PIT szybko, prosto i za darmo. Wystarczy, że skorzystasz z naszych programów, który udostępniamy zarówno w wersji online, jak i w wersji instalacyjnej.

Program e-pity.pl

01. Pobierz wersję instalacyjną programu e-pity.pl

02. Skorzystaj z wersji on-line programu e-pity.pl

Program e-pity Copyright 2018-2019 e-file sp. z o.o. sp. k.

Program PITax.pl

01. Pobierz wersję instalacyjną programu PITax.pl

02. Skorzystaj z wersji on-line programu PITax.pl

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Inne programy

Jeśli korzystasz z innego programu pamiętaj, aby wpisać nasz KRS: 0000294837

 

TDJ Foundation

Inwestujemy w edukację i rozwój, by umożliwić Polakom dostęp do najlepszych praktyk w tym obszarze. Wierzymy, że jest to najwyższa wartość, jaką możemy dać społeczeństwu. Naszą misją jest wspieranie dzieci, młodzieży i rodzin w rozwijaniu kompetencji i odkrywaniu pasji, by mogli świadomie i odpowiedzialnie budować swoją przyszłość, służąc innym.

W naszych programach skupiamy się na pomocy młodym osobom w określaniu osobistych celów i w wyznaczaniu ścieżek rozwoju. Duży nacisk kładziemy na budowanie pewności siebie, świadomości własnego potencjału oraz wykorzystanie nabytych kompetencji do ulepszania siebie i swojego otoczenia. Organizujemy letnie obozy, wyjazdy naukowe, kursy językowe czy doradztwo edukacyjne. W skali ogólnopolskiej chcemy poszerzać horyzont edukacyjny młodzieży, pokazując im możliwości, jakie dają zagraniczne uczelnie oraz inwestowanie we własny rozwój.

Chcemy, by coraz większa grupa osób w Polsce miała dostęp do świadomej edukacji, dlatego w 2019 roku chcemy wspierać także edukatorów oraz poszerzyć naszą działalność w obszarze edukacji przedszkolnej.

Dowiedz się więcej o naszych działaniach

Dziękujemy za podarowanie 1% podatku na realizację naszej misji!