Fundacja rekrutuje do Indywidualnego Programu Rozwoju
Fundacja rekrutuje do Indywidualnego Programu Rozwoju

6 miesięcy pracy, 3 zjazdy integracyjne, kursy, warsztaty, wizyty studyjne, wsparcie tutorów. Tak zapowiada się nowa edycja Indywidualnego Programu Rozwoju, do którego właśnie trwa rekrutacja! Zgłoszenia można przesyłać do 8 października.

 

To już trzecia edycja programu, w którym stawiamy po pierwsze na określenie osobistych potrzeb edukacyjnych młodzieży, a po drugie na dobór narzędzi odpowiednich do realizacji tych potrzeb – mówi Oliwia Kwiatkowska, Prezes Zarządu TDJ Foundation. – Dlatego jeśli zastanawiasz się, jak powinna wyglądać Twoja przyszłość, to IPR jest właśnie dla Ciebie!

 

W programie miejsce odnajdą także osoby, które już ściśle określiły swoje cele i chcą je skonfrontować np. z rynkiem pracy, własnymi predyspozycjami lub po prostu potrzebują wsparcia przy ich realizacji. Aby zgłosić się do programu wystarczy wypełnić formularz internetowy zamieszczony -> TUTAJ.

Ania Mokryńska

W programie za cel postawiła sobie naukę języka niemieckiego oraz sprawdzenie ścieżki rozwoju w zakresie ekonomii

 

„IPR najbardziej pomógł mi w odnalezieniu samej siebie i w doprecyzowaniu tego, co chcę robić w przyszłości. Teraz nie tylko wiem, że chcę iść w kierunku ekonomii, ale też chcę pracować z ludźmi. Warto wziąć udział w IPR, ponieważ jest to wspaniała przygoda. Można skorzystać z masy możliwości, jakie oferuje nam program np. wizyt studyjnych, kursów, mentoringu i wielu, wielu innych. Można z tego wyciągnąć bardzo wiele ciekawych informacji, poznać wiele niezwykłych ludzi, nie tylko ekspertów, ale też uczestników, których historie są bardzo inspirujące.”