Poszukiwany: Koordynator Regionu

Poszukujemy do zespołu TDJ Foundation Koordynatorów Regionu, którzy razem z nami będą realizować nowy program dla młodzieży iPower. Przedsięwzięcie jest realizowane w czterech województwach: ślaskim, małopolski, łódzkim oraz opolski, dlatego rekrutujemy osoby z tych obszarów. 

Rekrutacja trwa do 30 czerwca br.

 

Szukamy osób, które:

 • mają doświadczenie w pracy z młodzieżą
 • prowadziły niewielki projekt/projekty lokalnie
 • lubią angażować się społecznie
 • mają doświadczenie w administracji dokumentów według ustalonych procedur
 • są dostępna podczas terminów szkoleń (wskazane w formularzu zgłoszeniowym)

 

Co oferujemy

 

 • dołączenie do zespołu TDJ Foundation i pozyskanie know how wypracowanego przez fundację
 • pakiet szkoleń przygotowujących do roli Koordynatora Regionu, prowadzenia MiniProjektu oraz do pracy tutorskiej
 • jasne zasady współpracy według standardów i wartości TDJ
 • rozwój umiejętności wspierania zespołu w samodzielnym działaniu oraz w procesie nauki poprzez działanie

W razie pytań prosimy o kontakt: Justyna Główka +48 601 523 303

Czego oczekujemy

 

 • umiejętności budowania relacji z zespołem tutorskim oraz zbierania dokumentacji programowej według procedur
 • prowadzenia rekrutacji uczestników/uczestniczek (pod względem formalnym i merytorycznym według wytycznych)
 • organizacji i prowadzenia spotkań dotyczących MiniProjektów
 • wsparcie młodzieży w realizacji MiniProjektów
 • ocena uczestników/uczestniczek według karty oceny.

 

oznaczenia_projekt

Formularz zgłoszeniowy

Istotne jest dla nas, aby Koordynator/Koordynatorka Regionu wziął/wzięła udział w szkoleniu dla Opiekunów oraz Tutorów i był obecny na zjazdach dla uczestników.
Dyspozycyjność w tych terminach jest dla nas kluczowa, dlatego dla pewności potwierdź możliwość uczestnictwa (zaznacz wszystkie terminy, w których jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna):
12-13 sierpnia 2019 (Szkolenie opiekunów)4 – 6 października 2019 (Szkolenie tutorów)25 – 27 października 2019 (Pierwszy zjazd uczestników)28 – 30 sierpnia 2020 (Końcowy zjazd uczestników)


* proszę zaznaczyć cele przetwarzania, na które wyrażana jest zgoda.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres iod@tdj.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informujemy, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja TDJ Na Rzecz Edukacji i Rozwoju z siedzibą w Katowicach, Al. Roździeńskiego 1A, 40-202 Katowice; KRS: 0000294837, NIP: 9542619605, REGON: 240798176.
2. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych, który możliwy jest poprzez adres mailowy: iod@tdj.pl oraz pisemnie na adres naszej siedziby z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
4. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest zgoda - art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz działania Administratora zmierzające do zawarcia ewentualnej umowy - art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres iod@tdj.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
7. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla wzięcia udziału w rekrutacji.
9. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.